Про автора

Автор сайту «Освітній простір» Тарасова Юлія Володимирівна
Освіта Повна вища
Навчальний заклад Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, 2006
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, 2012
Спеціальність Історик, викладач історії та суспільно-політичних дисциплін
Керівник підприємства, організації та установи у галузі освіти та виробничого навчання
Місце роботи Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області
Кваліфікаційна категорія І
Стаж роботи 10 років
Тема самоосвіти Використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках історії
Участь у конференціях Науково-методичне забезпечення якості освіти, 2012

Міжнародна науково-методична конференція «Слобожанський гуманітарій» – 2014

Участь у професійних конкурсах Учитель року – 2009

Учитель року – 2010

Виставка – презентація педагогічних ідей і технологій, 2012, 2014

Друковані роботи Стаття «Умови та засоби розвитку інформаційної культури педагога».//Збірник матеріалів науково-практичної конференції(10.04.2012), «Науково-методичне забезпечення якості освіти».

Стаття “Використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках історії”//Матеріали міжнародної науково-методичної конференції “Слобожанський гуманітарій – 2014” (31.10.2014)

Нагороди  2009 рік – Подяка Валківської районної державної адміністрації та Валківської районної ради за участь у конкурсі “Учитель року – 2009”, творчий підхід до реалізації основних завдань в галузі освіти, професійну майстерність, творче ставлення до навчання і виховання підростаючого покоління та активну життєву позицію.

2009 рік – Грамота Благодатненської сільської ради за вагомий внесок та високі досягнення у справі виховання підростаючого покоління.

2010 рік – Грамота відділу освіти Валківської районної державної адміністрації та районної організації профспілки працівників освіти і науки України за участь у конкурсі “Учитель року – 2010”.

2010 рік – Грамота Благодатненської сільської ради за вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

2012 рік -Грамота відділу освіти Валківської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти.

2014 рік – диплом ІІІ ступеня ХХІ обласної виставки педагогічних ідей і технологій.

 

Advertisements